Murat AYNA

Yönetim Kurulu Başkanı

Başkanın Mesajı

Bazı insanlar diğerlerinden farklı özelliklere sahiptir. Bir kısmımız hayatın akışı içerisinde çabalarken onlar yeniliklerin peşinden koşarlar.

Daha önce hiç akla gelmemiş fikirlerin hayata geçirilmesi, yeni markaların ve kendilerine özgü tasarımların oluşturulmasının yanı sıra ülke menfaatleri için hayati öneme sahip teknolojilerin bir üst noktalara ulaştırılması amacıyla çalışırlar.

Geleceğimizi tasarlayan bu insanların haklarının korunması gerekiyor.Ülkemiz için çalışan, çabalayan, gayret gösteren ve yeni değerler üretenlere ait, yenilikçi fikirlerin, benzersiz buluşların, oluşturmak istedikleri markaların, tasarımların ve coğrafi işaretlerin tescil edilerek koruma altına alınması çok önemli.

İnsanımızın yaptığı üretimlerle dünya markası olma ve yöresel değerlerini uluslararası alanlarda temsil etme hedeflerini destekleyerek, ülkemizin her türlü fikri-sınai sermayesine değer katan projelerin başarısı için çalışıyoruz.

Dünya çapında yaptığımız geniş ölçekli araştırmalar sayesinde yurt içinde ve yurt dışında yaptırmayı planladığınız tescil işlemlerinizin güvenliği için varız.

Marka, Patent, Tasarım ve Coğrafi işaret gibi konulardaki tescil işlemlerinizde uzman kadromuzdan aldığımız güçle her zaman yanınızdayız.

Bizce fikirleriniz elmas değerinde.